Kuld prooviga 375

9K kuld või tuntud ka kui 375 kuld Sisaldab 37,5% kulda, 9K on kõige vastupidavam kuld, kuid sellel on ka madalaim kullasisaldus. See näeb välja veidi kahvatum (vähem kollane) kui 14K kuld, kuid te ei näe erinevust palja silmaga.

14K kuld või tuntud ka kui 585 gold14K on 58,3% kullasisaldusega veidi puhtam ja ka soodsam võrreldes 18K kullaga. Lisaks on see ka üsna vastupidav, kuna kuld ise on temper malmist ja pehme, mis võib kergesti kriimustada või painduda. 14K kuld on aga igapäevaseks kandmiseks vastuvõetav ja seda kasutatakse tavaliselt moesõrmuste, kõrvarõngaste või ripats kaelakeede jaoks, kuna see on vastupidavam.

Kuna 9K kuld talub tavaliste tegevustega seotud kulumist, sobib see suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks.

9K kulla plussid

9K kulla valimisel tuleb arvestada järgmiste eelistega:
9K kuld on tugevam kui kõrgema kullasisaldusega kuld. Teised 9K kullas olevad metallid kõvastavad seda, muutes selle vastupidavamaks valikuks.
Suurem vastupidavus tähendab, et 9K kuld ei kulu kergesti. Nii kestab see kauem.
See on parem alternatiiv kullatud ehetele.
Vastupidavus ja kõvadus muudavad selle ideaalseks pulmapaelte ja kihlasõrmuste jaoks, mis on ehted, mis on igapäevase kandmise tõttu väga eksponeeritud.
Seda saab kergesti poleerida, et taastada selle sära.
Madalam kullaprotsent teeb 9K kulla taskukohaseks võrreldes kõrgema kullasisaldusega kullaga. Nii saate kuldse välimuse ihaldusväärsema volüümiga ehte palju madalama hinnaga.
Selle värv on kahvatumale nahale sobivam ja pehmem.

9K kulla miinused

Kui teil on metalliallergia, ei pruugi 9K kuld olla parim valik. See ei ole alati hüpoallergeenne, kuna sisaldab metalle nagu nikkel ja tsink. Valget 9K kulda võib aga selle roodiumkatte tõttu pidada hüpoallergeenseks.
9K valge kuld vajab sära saamiseks roodiumiga katmist iga paari aasta tagant.
9K kollasel kullal ei ole kõrgema kullasisaldusega kulla säravat soojust. Sellel on kahvatum, valkjaskollane välimus.
Kuna 9K kullas on nii väiksem kogus puhast kulda, ei pea mõned tarbijad seda mõnikord isegi kullaks. See on ka vähem prestiižne ega ole suurepärane investeerimisvõimalus.

Kas 9K kulda saab iga päevaselt kanda?

Jah, saate, sest see on kõva, tugev ja vastupidav. Võite kanda ka 9K kulda duši all; ainsaks puuduseks on see, et see kaotab osa oma särast. Nõuetekohase puhastamise ja käsitsemise korral 9K kuld kestab kogu elu ja näeb välja nagu uus.

 

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.